Midijų užkandis su kokosų-kario padažu (Video) receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Midijų užkandis su kokosų-kario padažu (Video)


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

1 raudonoji paprika,
5 šviežių bazilikų lapeliai,
10 midijų,
pakelis raudonojo kario padažo.

GAMINIMAS:Į nemažą aukštą puodą įpilame dvi stiklines vandens ir nustatę didelę kaitrą pakaitiname apie 1 minutę. Vandeniui pradėjus garuoti, sudedame midijas. Uždengę puodą dangčiu, verdame apie 5-7 minutes.

Susmulkiname baziliko lapelius taip, kad galėtume jais gražiai papuošti moliuskus. Papriką perpjauname pusiau, išimame sėklas. Vieną puselę dedame į lėkštės vidurį, kitą apkepiname nedideliame kiekyje aliejaus. Puodą su išvirusiomis midijomis nukeliame nuo viryklės, palaukiame kol šiek tiek atvės.

Išėmę iš puodo, vieną geldelės dalį pašaliname ir išdėliojame į lėkštėje aplink papriką. Puošiame šviežiais baziliko lapeliais bei kepintos paprikos gabalėliais. Paruošiame padažą ir supilame į lėkštėje esančią papriką.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668