Portugališka džiovintų pupelių sriuba receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Portugališka džiovintų pupelių sriuba


INGREDIENTAI:

300 g džiovintų pupelių,
60 g nevirto kumpio,
80 g svogūnų,
2,25 l vandens,
60 g lašinių,
60 g truputį parūkytų kiaulienos dešrelių,
druskos,
200 g bulvių.


GAMINIMAS:

Pupeles užmerkite iš vakaro. Rytojaus dieną pupeles, kumpį, dešrelių gabaliukus ir lašinius sudėkite į puodą. Įdėkite ketvirtadaliais supjaustytus svogūnus. Užpilkite šaltu vandeniu ir užvirkite ant mažos ugnies. Nugriebkite putas. Pasūdykite. Virkite, kol pupelės pasidarys visai minkštos apie 2 valandas).

Pupelių nuovirą supilkite į atskirą indą. Pupeles sugrūskite. Supjaustykite kumpį ir lašinius. Viską sudėkite į puodą su vandeniu (1,5 l). Virkite kelias minutes. Sudėkite kubeliais supjaustytas ir atskirai išvirtas bulves. Paragaukite, ar netrūksta prieskonių, ir jei reikia, įberkite druskos.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668