Libanietiškas užkandis iš kviečių (Tabboulé) receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Libanietiškas užkandis iš kviečių (Tabboulé)


INGREDIENTAI:

300 g skaldytų kviečių,
180 g svogūnų laiškų,
150 g baltųjų svogūnų,
60 g petražolių,
120 g aliejaus,
60 g citrinos sulčių,
600 g pomidorų,
30 g mėtų lapelių,
druskos,
pipirų,
vynuogių,
salotų arba kopūstų lapų.


GAMINIMAS:

Skaldytus kviečius nuplaukite 30 minučių prieš taisant patiekalą. Svogūnus, svogūnų laiškus, petražoles ir mėtas smulkiai supjaustykite. Pomidorus nuplaukite ir supjaustykite mažais gabaliukais.

Kviečius, pomidorus ir smulkintas daržoves sumaišykite, pasūdykite, įberkite pipirų, supilkite aliejų ir citrinos sultis. Viską sukrėskite į lėkštę. Žalius lapus patiekite atskirai. Kievienas užsideda šaukštą salotų ant lapo ir valgo viską kartu.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668