Šaltalankių gėrimas (Jūratės) (foto) receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Šaltalankių gėrimas (Jūratės) (foto)


Recepto įvertinimas:4 balai4 balai4 balai4 balai


INGREDIENTAI:

2,5 stiklinės šaltalankių uogų,
1 stiklinė vandens,
3 valg. š. ar daugiau cukraus.

GAMINIMAS:

Nuplautas šaltalankių uogas užpilti karštu (bet ne verdančiu) vandeniu, kad apsemtų ir palaikyti maždaug 2 min., (taip vėliau jos lengviau susimaigys). Tada vandenį nupilti, o uogas sumaigyti. Ant dubenėlio krašto uždėti dvigubos marlės gabalėlį ir nupilti susidariusias sultis. Uogas galima dar pamaigyti, kad nebūtų likę sveikų, vėl nupilti. Tuomet po truputį maigytų uogų dėti ant marlės ir stipriai nuspausti. Išspaudų neverta išmesti: iš jų galima pasigaminti šaltalankių aliejų, panaudoti vonioje ar kt. Gautas šaltalankių sultis atskiesti pagamintu sirupu: virintame vandenyje ištirpintu cukrumi pagal skonį. Kas nori saldesnio gėrimo, cukraus galima dėti daugiau. (Didesnis kiekis cukraus geriau ištirps karštame vandenyje, tačiau teks palaukti kol sirupas atvės.) Pagamintą sirupą supilti į sultis ir išmaišyti. Šio pilti pagal norus. Galima daryti stipresnį koncentratą (pilti kiek mažiau nei yra sulčių), galima silpnesnį (pilti daugiau) arba gaminti 1:1. Skanų ir sveiką gėrimą jau galima ragauti. Skanaus!

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668