Varškės bandelės receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!



Varškės bandelės


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

500 g kvietinių miltų;
2 pak. sausų kepimo mielių;
2 arb. š. cukraus;
1 arb. š. druskos;
400 g liesos varškės;
150 ml šilto vandens;
2 kiaušinių tryniai;
2 valg. š. pieno;
Riebalų skardai patepti.

GAMINIMAS:

Miltus persijokite per sietelį į dubenį. Gerai išmaišykite su sausomis mielėmis, berkite cukrų ir druską. Sukrėskite varškę, pilkite vandenį. Plakikliu užmaišykite tešlą. Pradžioje maišykite mažiausiu greičiu, paskui vis didesniu. Maišykite apie 5 min. Tada tešlą palikite šiltoje vietoje, kad pakiltų.

Padėkite tešlą ant miltais pabarstyto stalo ir suminkykite rankomis. Dviem šaukštais plėškite tešlą gabaliukais ir formuokite bandeles. Skardą patepkite riebalais, dėkite ant jos bandeles ir palaikykite šiltai, kol bandelės dar pakils. Aptepkite jas trynių ir pieno plakiniu ir šaukite į iki 250°C temperatūros įkaitintą orkaitę. Kepkite 15 min.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668