Meksikietiška Visų Šventųjų duona (Pan de muerto) receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Meksikietiška Visų Šventųjų duona (Pan de muerto)


INGREDIENTAI:

600 g miltų;
25 g mielių;
100 g cukraus;
100 g sviesto;
5 kiaušiniai;
1 arb. š. maltų anyžių;
Ant peilio galo tarkuoto muskato riešuto;
2 valg. š. apelsinų esencijos;
1 valg. š. tarkuotos apelsino žievelės;
Ant peilio galo druskos;
Riebalų skardai ištepti.

Duonai aptepti:

1 kiaušinis;
50 g cukraus.


GAMINIMAS:

Miltus suberkite į dubenį. Per vidurį padarykite duobutę. Į ją suberkite sutrupintas mieles ir 1 arb. š. cukraus. Įpilkite 50 ml šilto vandens ir sumaišykite. Uždengtą pastatykite šiltai 15-20 min. Išlydykite sviestą. Kai tik mielės iškils, sudėkite šiltą, bet nekarštą sviestą, cukrų, kiaušinius, anyžius, tarkuoto muskato riešuto, apelsinų esencijos, apelsinų žievelę, įberkite druskos. Iš visko išminkykite vientisą tešlą. Uždengę pastatykite šiltai 1-2 val., kol ji maždaug dvigubai pakils.

Orkaitę įkaitinkite iki 180-190°C temperatūros. Skardą ištepkite riebalais. Tešlą padalykite į dvi dalis (vieną kiek mažesnę). Iš didesniosios suformuokite duonos kepalą. Mažesniąją padalykite vėl į dvi dalis. Iš vienos dalies suformuokite kamuoliuką, o iš kitos ilgoką volelį. Jį padalykite į gabaliukus ir iš jų suformuokite „kauliukus“. Kepaliuką padėkite ant skardos. Kiaušinį išplakite ir juo aptepkite tešlą. Tešlos kamuoliuką uždėkite ant kepaliuko vidurio, o „kauliukus“ prilipdykite prie šonų ir aptepkite plaktu kiaušiniu. Apibarstykite cukrumi ir kepkite orkaitėje apie 45-60 min.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668