Vaflių tortas receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Vaflių tortas


Recepto įvertinimas:4 balai4 balai4 balai4 balai


INGREDIENTAI:

10 vaflių (18 cm skersmens),
150 g marcipaninės masės (žiūrėti skyrelyje "Viskas desertams"),
3 valg. šaukšt. abrikosų džemo,
3 valg. šaukšt. abrikosų likerio arba citrinų sulčių,
125 ml grietinėlės (grietinės),
125 g šokolado,
100 g riešutų nugos (žiūrėti skyrelyje "Viskas desertams"),
50 g sviesto arba geros kokybės margarino,
1 valg. šaukšt. konjako,
šiek tiek šokolado drožlių ir kakavos miltelių.

GAMINIMAS:

Marcipaninę masę mikseriu arba plakimo šluotele išmaišykite su džemu bei likeriu ar citrinų sultimis iki vientisumo. Šiuo įdaru aptepkite 4 vaflius. Kiekvieną vaflį su įdaru uždenkite neapteptu vafliu. Šias poreles paslėkite sunkiu puodu arba panašiu daiktu.

Paslėgtus vaflius laikykite bent valandą, kad sudrėktų. Tuo metu grietinėlę (grietinę) užvirkite ir nuimkite nuo ugnies. Gabaliukais sulaužytą šokoladą ir riešutų nugą įmaišykite į karštą grietinėlę. Masę ataušinkite dažnai pamaišydami.

Kai masė pradės stingti, plakite šluotele, dalimis dėdami minkštą sviestą ar margariną bei pildami konjaką, kol susidarys purus kremas. Šiuo kremu aptepkite vieną iš likusių vaflių. Po to juo aptepkite ir vieną dvigubą vaflį (perteptą marcipanine mase) ir uždėkite ant prieš tai aptepto.

Taip aptepkite ir sudėkite vieną ant kito visus dvigubus vaflius. Torto šonus ir viršų taip pat aptepkite šokolado kremu. Šiek tiek kremo palikite papuošimui. Torto šonus aplipdykite šokolado drožlėmis. Paskutinį vaflį supjaustykite trikampiais ir išdėliokite ant torto viršaus.

Tarp trikampių turi matytis šokolado kremas. Torto vidurį per sietelį pabarstykite trupučiu kakavos miltelių. Likusį kremą išspauskite konditeriniu švirkštu žvaigždės formos antgaliu ant vaflių trikampių padarydami mažas gėlytes.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668