Tortas "Cortina" receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Tortas "Cortina"


INGREDIENTAI:

150 g sausainių,
50 g sviesto arba geros kokybės margarino,
3 pak. vanilinio cukraus,
1 pak. citrinų želė,
1,8 l balto vyno arba vandens,
200 g cukraus,
200 g varškės arba balto sūrio,
4 valg. šaušt. citrinų sulčių,
1/2 l grietinės (grietinėlės),
1 arbat. šaukšt. grietinėlės standiklio miltelių (nebūtinai),
citrinos skiltelės arba cukrinukų tortui puošti.GAMINIMAS:

Sausainius sumalkite švaria mėsmale arba susmulkinkite mikseriu. Trupinius išminkykite su sviestu (margarinu) ir 1 pak. vanilinio cuktraus. Masę dėkite į 24 cm skersmens tortinę ir išplokite lygiu sluoksniu. Paruoškite citrinų želė (pagal nurodymus ant pakelio) iš jos miltelių ir vyno arba vandens. Masę ataušinkite.

Varškę, pertrynę per sietelį, išsukite su 100 g cukraus, likusiu vaniliniu cukrumi bei citrinų sultimis. Į varškės kremą po truputį supilkite pradėjusią stingti želė masę. Grietinėlę su likusia cukraus dalimi išplakite iki standumo. Šiek tiek plaktos grietinėlės palikite puošimui, kitą dalį sukrėskite į pusiau sustingusį varškės kremą.

Kremą supilkite į tortinę ant biskvito. Grietinėlę, skirtą puošimui, išplakite su grietinėlės standikliu ir sukrėskite į konditerinį švirkštą su žvaigždės formos antgaliu. Tortą papuoškite grietinėlės rožytėmis, citrinos skiltelėmis arba vaisiais, laikytais cukruje.

Pastaba. Jei neturite grietinėlės standiklio miltelių, grietinėlę plakite ir tortą puoškite prieš pat patiekdami į stalą, kad puošmenos nesukristų.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668