Salotos su krevetėmis ir cukinijomis receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Salotos su krevetėmis ir cukinijomis


INGREDIENTAI:

6 porcijos

1 žiupsnelis šafrano,
30 ml (2 šaukštai) karšto vandens,
2 citrinos,
6 skiltelės česnako,
60 ml (4 šaukštai) baltojo vyno acto,
250 ml alyvuogių aliejaus,
60 ml (4 šaukštai) kaparėlių,
500 g cukinijų,
18 neišlukštentų didžiųjų krevečių,
druskos.


GAMINIMAS:

šafraną sudėkite į vidutinio dydžio dubenėlį ir užpilkite karštu vandeniu. Palaikykite 5 minutes. Išspauskite citrinas. Česnaką nulupkite ir sukapokite. Citrinų sultis, česnaką, actą, alyvuogių aliejų ir kaparėlius supilkite į dubenėlį su šafranu. Pasūdykite ir išmaišykite.

Kaparėlius sumaigykite. Nulupkite cukinijas, perpjaukite išilgai pusiau ir supjaustykite plonais griežinėliais. Cukinijas sudėkite į dubenį, įpilkite du trečdalius marinato. Sumaišykite, uždenkite ir padėkite į šaldytuvą 3-4 valandoms, kad pasimarinuotų. Paruoškite krevetes (išlukštenkite jas, palikite tik paskutinį kiauto narelį ir uodegėlę). Sudėkite jas į indą, užpilkite likusiu marinatu ir sumaišykite. Uždenkite ir pamarinuokite šaldytuve 3-4 valandas.

Cukinijas kepinkite ant mažos ugnies 3-5 min., kol suminkštės. Krevetes sudėkite į grilio skardą perpjautąja puse į viršų. Patepkite marinatu ir apibarstykite kaparėliais. Kepkite grilyje 3-4 minutes, kol paraus ir ims spirgėti. Cukinijas sudėkite kiekvienos lėkštės viduryje, o krevetes išdėliokite aplink cukinijas.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668