Atogrąžinės salotos su vištiena receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Atogrąžinės salotos su vištiena


Recepto įvertinimas:1 balas


INGREDIENTAI:

6 porcijos

1 svogūno,
1 morkos,
4 salierų lapkočių,
Prieskonių mišinio;
1 litro vandens,
10-12 juodųjų pipirų grūdelių,
4 vištos krūtinėlės be kaulų ir odelės (apie 750 g),
1 meliono (apie 500 g),
1 papajos (apie 250 g),
1 mango (apie 375 g),
250 ml jopgurto,
po 1,25 ml (1/4 arb. šaukšt.)
kardamono ir kalendros,
1 citrinos,
druskos.

GAMINIMAS:

Nuluptą svogūną ir nuskustą morką supjaustykite į keturias dalis. Salierų viršūnėles ir lapelius nuskabykite. Suriškite į ryšelį petražoles, čiobrelius ir lauro lapą. Pripilkite platų puodą vandens. Sudėkite į jį pipirus, daržoves ir prieskonių mišinį. Užvirinkite ir virkite ant mažos ugnies 10-15 minučių.

Nuo vištos krūtinėlių nupjaukite kremzles. Sudėkite į puodą ir virkite ant mažos ugnies 12 minučių. Melioną ir papają perpjaukite pusiau. Išimkite sėklas, meliono gremžtuku išgremžtus minkštimo rutuliukus sudėkite į dubenį. Perpjaukite mango pusiau ir, supjaustę kubeliais, sudėkite į dubenį.

Iš paprasto jogurto, maltų priekonių ir citrinos sulčių pagaminkite padažo. Pasūdykite pagal skonį. Supilkite į dubenį ir gerai viską sumaišykite.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668