Makaronų ir moliuskų salotos receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Makaronų ir moliuskų salotos


INGREDIENTAI:

4-6 porcijos
1 kg moliuskų,
4 askaloniniai česnakai,
175 ml sauso baltojo vyno,
Pipirų acto ir aliejaus
užpilo su prieskoniais,
250 g figūrinių makaronų,
3 jauni svogūnai,
pipirai.


GAMINIMAS:

Prieš virdami kruopščiai paruoškite ir išvalykite moliuskus (žiūrėti jūros gėrybės). Česnakus nulupkite ir supjaustykite smulkiais kubeliais. Į didelį prikaistuvį supilkite vyną, sudėkite pusę askaloninių česnakų ir įberkite daug pipirų. Užvirinkite ir virkite 2 minutes ant mažos ugnies.

Moliuskus sudėkite į prikaistuvį ir virkite ant didelės ugnies 5-7 minutes, kol atsidarys geldelės. Moliuskus sudėkite į dubenį ir palikite atvėsti. Neatsidariusias geldeles išmeskite. Išimkite moliuskus iš geldelių.

Iš likusių askaloninių česnakų ir petražolių, pelerūno,citrinos sulčių ir česnako pagaminkite acto ir aliejaus užpilo su prieskoniais (žiūrėkite padažų skyrelį). Į verdantį vandenį suberkite makaronus; virkite ant mažos ugnies 8-10 min. Nusunkite makaronus ir sudėkite į dubenį su moliuskais.

Nuplaukite svogūnų laiškus ir supjaustykite mažais griežinėliais. Apibarstykite jais makaronus. Salotas gerai išmaišykite ir pasūdykite. Papuoškite citrinos griežinėliu ir pelerūno šakele.


Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668