Dviejų rūšių pupelių ir avokadų salotos receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Dviejų rūšių pupelių ir avokadų salotos


INGREDIENTAI:

6-8 porcijos:

175 g raudonųjų pupelių,
175 g baltųjų pupelių,
2 ryšeliai prieskonių mišinio,
2 svogūnai,
Aitriosios paprikos padažo,
750 g pomidorų,
1 raudona ir 1 žalia paprika,
1 skiltelė česnako,
3 avokadai,
4-5 lašeliai Tabasko padažo,
1 laimas.


GAMINIMAS:

Atskirai užmerkite raudonąsias ir baltąsias pupeles. Virkite taip pat atskirai- ir vienas, ir kitas su ryšeliu prieskonių mišinio ir svogūno galvute. Pagaminkite aitriosios paprikos padažo. Pupeles nusunkite, gerai perskalaukite karštame vandenyje ir dar neataušusias dideliame dubenyje sumaišykite su padažu. Padėkite į šalį, kad atauštų.

Pomidorus nulupkite ir išpjaukite šerdis. Smulkiai supjaustykite. Išimkite paprikai šerdi ir sėklas. Supjaustykite kubeliais. Paprikas ir pomidorus sudėkite į pupeles. Gerai sumaišykite. Nulupkite ir sukapokite česnako skiltelę. Nugremžkite avokado minkštimą nuo odelės ir sumaišykite su česnaku, šakute maigydami minkštimą į dubens sienelę.

Įberkite žiupsnelį druskos, įlašinkite Tabasko padažo ir laimo sulčių. Gerai išmaišykite. Pupeles kiekvienoje lėkštėje išdėliokite žiedu, o viduryje įkrėskite avokado.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668