Avokado salotos su rūkyta lašiša receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Avokado salotos su rūkyta lašiša


INGREDIENTAI:

4 porcijos
Aguonų padažo,
5 šviežių krapų šakelės,
4 greipfrutai,
2 avikadai,
175 g rūkytos lašišos riekelių,
1 nedidelė lapinės cikorijos galvutė,
90 g gražgarsčių.


GAMINIMAS:

Pagaminkite padažą ir įplakite į jį smulkiai kapotų krapų. Išskaidykite skiltelėmis greipfrutą, supjaustykite avokadą riekelėmis. Lašišą supjaustykite juostelėmis. Nupjaukite lapinės cikorijos kerpę. Lapus išskirstykite ir nuplaukite.

Nuplautus lapinių cikorijų ir gražgarsčių lapelius padažykite į padažą ir išdėliokite į lėkštes. Ant viršaus išdėliokite greipfrutą ir avokadą. Viduryje iš lašišos riekelių susukite rožę. Papuoškite šviežių krapų šakelėmis.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668