Vaisių salotos su virta jautiena receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Vaisių salotos su virta jautiena


INGREDIENTAI:

200 g. virtos liesos jautienos,
2-3 konservuotos kriaušės,
200 g. konservuotų persikų,
100 g. vynuogių be kauliukų,
50 g. juodųjų alyvuogių be kauliukų,
150 g. majonezo,
smulkintų bazilikų,
druskos, salotų lapų.


GAMINIMAS:

Jautieną supjaustome 0,5 cm juostelėmis. Kriaušes supjaustome į 8 dalis, išimame sėklytes. Alyvuoges supjaustome griežinėliais. Jei vynuogės didelės, perpjauname jas pusiau.

Šioms salotoms reikia keturių lėkščių. Jas išklojame salotų lapais. Ant viršaus paeiliui dedame produktus: kraštuose kriaušes, kiek arčiau vidurio - persikus, toliau - jautienos juosteles. Apibarstome bazilikais ir druska. Ant viršaus dedame majonezo, o ant jo vynuogių. Tarp kriaušių, šonuose, išdėliojame alyvuoges. Tiekiame su skrebučiais.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668