Šokoladas su grietinėle ir avietėmis receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Šokoladas su grietinėle ir avietėmis


INGREDIENTAI:

350 g. pusiau saldaus (juodojo) šokolado,
310 ml. tirštos grietinėlės,
4 šaukštai cukraus,
400 g. išaižytų aviečių,
1 šaukštas stambiai kapotų mėtos lapelių, papuošti,
50 g. miltelinio cukraus.


GAMINIMAS:

Ištirpinkite šokoladą prikaistuvyje dvigubu dugnu virš lėtai verdančio vandens. Supilkite ištirpintą šokoladą ant didelio vaškuoto popieriaus lakšto 3mm storio sluoksniu. Palikite, kad sustingtų. Supjaustykite lakštą į 18 vienodo dydžio stačiakampių. Dideliame dubenyje suplakite grietinėlę ir cukrų iki standžių putų. Atšaldykite prieš patiekdami.

Ant kiekvienos lėkštės su kuria patieksite sudėkite po šokolado stačiakampį. Ant viršaus uždėkite šaukštą grietinėlės ir aviečių, paskui uždenkite dar vienu šokolado gabalėliu. Papuoškite mėtos lapeliais ir avietėmis. Apibarstykite milteliniu cukrumi.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668