"Marmuriniai" šokoladiniai sausainėliai receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!"Marmuriniai" šokoladiniai sausainėliai


INGREDIENTAI:

60 vnt.
350 g baltojo šokolado,
125 g sviesto,
400 g karčiai saldaus (juodojo) šokolado.GAMINIMAS:

Išklokite 20x30 cm didumo skardą vaškuotu popieriumi. Ištirpinkite baltąjį šokoladą prikaistuvyje dvigubu dugnu virš lėtai verdančio vandens. Sudėkite sviestą ir maišykite iki tolygios, žvilgančios masės. Nukelkite nuo ugnies. Ištirpinkite karčiai saldų šokoladą prikaistuvyje dvigubu dugnu virš lėtai verdančio vandens.

Į paruoštą keptuvą pakaitomis supilkite baltojo ir karčiai saldaus šokolado mišinio. Iš dviejų šokolado rūšių peiliu suformuokite margą marmurą primenantį kepalą. Leiskite šokoladui atvėsti ir sustingti kambario temperatūros patalpoje, apie 2 valandas. Supjaustykite kvadratėliais ir sudėkite į lėkštę.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668