Ryžių pudingas su šafranais receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Ryžių pudingas su šafranais


INGREDIENTAI:

12 porcijų:
1l. pieno, druskos,
ant peilio galo šafranų,
1 vanilės ankštis,
170 g cukraus,
250 g Risotto ryžių,
1 apelsino sulčių,
pusės žaliosios citrinos sulčių,
70 g nesūdytų pistacijų.


GAMINIMAS:

Pieną užvirti su druska, šafranais, vanilės ankštimi ir 50 g cukraus, įmaišyti ryžius ir sumažinti ugnį. Maišant medine mentele virti 20 minučių. Supilti 50 g cukraus, apelsino ir citrinos sultis, dar pavirti 5 minutes. Iš vanilės ankšties išskobti šerdį ir įmesti atgal į ryžius. (Ankštį galima nuplauti ir panaudoti, pavyzdžiui, vaniliniam cukrui.)
Tuo tarpu likusį cukrų pakaitinti keptuvėje, kol jis taps švelniai rudas. Suberti pistacijas ir maišant kepinti tol, kol jos pasidarys tolygiai glaistytos. Sudėti ant sviestinio popieriaus, mentele atskirti vieną nuo kitos, atvėsinti.

Ryžių pudingą sukrėsti į puodelius arba taures. Apibarstyti pistacijomis. Geriausia patiekti kambario temperatūros.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668