Lakštiniai su sūrio pasta, bulvėmis ir pupelėmis receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Lakštiniai su sūrio pasta, bulvėmis ir pupelėmis


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

4-6 porcijos:
400 g. žaliųjų supjaustytų šparaginių pupelių,
500 g. lakštinių,
6-8 šviežios bulvės, supjaustytos kubeliais,
1 porcija pastos be graikinių riešutų (žr. receptą: "Spagečiai su graikinių riešutų pasta"),
3 valgomieji šaukštai pirmo spaudimo alyvuogių aliejaus,
šviežiai maltų juodųjų pipirų,
30 g. parmezano, supjaustyto plonomis riekelėmis,
baziliko šakelių papuošimui.

GAMINIMAS:

Sudėkite šparagines pupeles į didelį kiekį pasūdyto vandens ir pavirkite 3-4 minutes, kad liktų apykietės. Nukoškite ir padėkite šalia.

Lakštinius sudėkite į didelį kiekį verdančio pasūdyto vandens ir virkite 5 minutes. Ten pat sudėkite bulves ir virkite dar 7-8 minutes, kol lakštiniai ir bulvės suminkštės. Nukoškite, pasilikite 3 valgomuosius šaukštus nuoviro ir sudėkite lakštinius ir bulves į serviravimui skirtą indą.

Į pastą supilkitę aliejų ir paliktą nuovirą. Masę sudėkite ant lakštinių ir bulvių, taip pat sudėkite šparagines pupeles ir gerai išmaišykite. Pagardinkite pipirais ir parmezanu. Papuoškite baziliko lapeliais ir patiekite karštus.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668