Ziti su graikinių riešutų pasta ir sūriu receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Ziti su graikinių riešutų pasta ir sūriu


INGREDIENTAI:

4-6 porcijos:
500g zitt makaronų, sulaužytu gabaliukais,
graikinių riešutų pastos (žr. receptą "Spagečiai su graikinių riešutų pasta")
125g šviežiai tarkuoto sūrio,
4-6 šakelės šviežio baziliko papuošimui.GAMINIMAS:

Išvirkite makaronus dideliame kiekyje pasūdyto vandens, virkite apie 14 minučių. Nukoškite makaronus į rėtį, virš didelio patiekimui skirto indo taip, kad karštas vanduo sušildytų indą. Išpilkite karštą vandenį, iššluostykite indą ir dėkite į jį vieną trečiąją makaronų dalį. Ant jų dėkite vieną trečiąją dalį pastos ir sūrio, vėl dėkite dalį makaronų ir vėl pastos, kol viską sudėsite į indą. Patiekalas patiekiamas karštas, dekvieną porciją papuoškite šviežio baziliko šakele.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668