Varškiniai pyragaičiai "trikampėliai" (Miglės) receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Varškiniai pyragaičiai "trikampėliai" (Miglės)


INGREDIENTAI:

2 pakeliai (po 180g) kvadratinių sausainių,
400 g varškės sūrelio (vanilinių ar be priedų),
3 šaukštai cukraus,
1 šaukštelis vanilinio cukraus,
folijos,
braškių arba marmeladinių saldainių,

Papuošimui:
miltinio cukraus.


GAMINIMAS:

1. Varškės sūrelius sutrink su paprastu ir vaniliniu cukrumi iki vientisos masės.

2. Paimk gabalėlį folijos ir sudeliok ant jos viena prie kito tris sausainius. Aptepk varške, ant vieno sausainio padėk braškę(arba marmeladinį saldainį (gabaliuką)). Gali įkrėsti dar truputį varškės.

3. Du kraštinius sausainius sukelk virš vidurinio lyg stoga.Gauta trikampi uždenk folija ir rankomis suformuok trikampi.Folija prispausk prie pyragaičio. Įdėk pyragaičius į šaldytuva kad sustingtų.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668