Salotos "Svajonė" (Gintarės S.) receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Salotos "Svajonė" (Gintarės S.)


INGREDIENTAI:

1 maža paprika,
3 maži pomidorai,
1 poras, 1 agurkas,
konservuotų žirnelių,
kiniškų salotų gūžė,
raudonasis svogūnas,
žiupsnelis druskos, pipirų,
3 šaukštai grietinės,

1 samtis susikaupimo,
3 kibirai kruopštumo,
ir daug daug išradingumo.


GAMINIMAS:

Papriką švariai nuplauti, išimti sėklas ir supjaustyti kubeliais. Pomidorus taip pat nuplauti ir supjaustyti juostelėmis. Porą nuplauti ir supjaustyti griežinėliais. Suberti konservuotus žirnelius. Agurką nuplauti ir supjaustyti griežinėliais. Kiniškas salotas pjaustyti taip pat griežinėliais. Raudonajį svogūną nulupti ir susmulkinti. Viską sudėti į indą įberti druskos, pipirų ir gerai išmaišyti. Tada salotas suberti į salotines ir užpilti grietinės. Dar įdėti samtį susikaupimo. Tris kibirus kruopštumo ir dar daug daug išradingumo.

SKANAUS

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668