Raugintų daržovių troškinys receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Raugintų daržovių troškinys


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

1.5 l vandens,
300 g vištienos,
200 g raugintų kopūstų,
200 g raugintų žiedinių kopūstų,
150 g raugintų pomidorų,
6 bulvės,
svogūnas,
2 morkos,
2 šaukštai aliejaus,
5 pipirų grūdelių,
4 laurų lapeliai,
prieskonių.

GAMINIMAS:

Supjaustykite vištieną, suverskite tarkuotas morkas, pjaustytus raugintus pomidorus ir viską trumpai pakepkite aliejuje. Į troškinimo indą sudėkite pakeptą vištieną, morkas, pomidorus, pjaustytas bulves ir troškinkite ant silpnos ugnies, kol bulvės suminkštės.

Tuomet sudėkite raugintus kopūstus, raugintus žiedinius kopūstus, smulkiai pjaustytą svogūną, pipirus, laurų lapelius ir troškinkite 10-15 minučių. Baigdami troškinti suberkite prieskonius.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668