Karpis drebučiuose receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Karpis drebučiuose


INGREDIENTAI:

1 kg karpio,
1 brokolis,
1 žiedinis kopūstas,
1 morka,
100 g migdolų,
400 g graikinių riešutų,
100 g figų.
100 g razinų,
50 g želatinos,
0.5 kg prieskoninių daržovių,
1 galvutė česnako.


GAMINIMAS:

Karpį nuvalyti, supjaustyti gabaliukais ir išvirti su prieskoninėmis daržovėmis (apie 15-20 min.). Česnaką, migdolus, razinas, figas ir graikinius riešutus smulkiai sukapoti. Sumaišius šia mase prikimšti karpio gabaliukus, sudėti juos į didelę lėkštę ir papuošti virtu brokoliu, žiediniu kopūstu ir morka. Iš 1,2l žuvies nuoviro paruošti skystį drebučiams. Užpilti žuvį ir padėti šaltai, kad sustingtų.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668