Tiramisas receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Tiramisas


INGREDIENTAI:

24 sausainiai "Damų piršteliai",
250 ml stiprios kavos,
60 ml mėgstamo likerio arba tamsiojo romo,
30 g tarkuoto juodojo šokolado,
400 g maskarponės,
80 g cukraus pudros,
3 kiaušiniai.


GAMINIMAS:

Kiaušinių trynius sutrinkite su cukraus pudra. Baltymus išplakite iki standžių putų. Į maskarponę, gerai maišydami, po truputį sudėkite trynius, vėliau-baltymus. Gautą masę trumpam padėkite į šaldytuvą. Į kavą supilkite likerį.

Į gautą skystį merkite sausainius, tuojau pat ištraukite ir dėkite į stiklinę formą, kurioje gaminsite tiramisą. Sausainiais išklokite visą jos dugną. Ant jų dėkite pusę maskarponės masės, išlyginkite, tada - vėl sausainių sluoksnis ir likusi maskarponės masė.

Deserto viršų apiberkite tarkuotu šokoladu. Desertą dėkite į šaldytuvą ir laikykite parą. Jeigu labai skubate, skanauti galite jau po 4-5 valandų.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668