Suktinukai su slyvomis receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!



Suktinukai su slyvomis


INGREDIENTAI:

Pakuotė plonomis juostelėmis pjaustyto kiaulienos kumpio (15 juostelių),
15 slyvų,
keletas šaukštų brendžio,
15 trumpų medinių pagaliukų.


GAMINIMAS:

Orkaitę įkaitinkite iki 170 laipsnių. Medinius pagaliukus įmerkite į indą su lediniu vandeniu ir laikykite bent 1-1.5 val., kad kepami nesudegtų. Slyvas perpjaukite pusiau, pašalinkite kauliukus, sudėkite į indelį ir užpylus keletu šaukštų brendžio palaikykite apie 40 minučių, kad gerai įsigertų.

Kumpio gabalėliais apsukite slyvas: mėsos juostelę tieskite ant lentos, dėkite dvi slyvos puseles ir stipriai laikant susukite. Kiekvieną suktinuką perverkite mediniu pagaliuku. Skardą išklokite kepimo popieriumi, išdėliokite suktinukus ir kepkite apie 20-25 min. Praėjus maždaug 12 minučių, apverskite. Tiekite dar karštus.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668