Angliškas slyvų pyragas receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Angliškas slyvų pyragas


Recepto įvertinimas:2 balai2 balai


INGREDIENTAI:

250 g slyvų,
60 ml miltų,
60 ml cukraus,
žiupsnelis druskos,
žiupsnelis muskato,
60 g šalto sviesto,
pusė puodelio traiškytų kukurūzų dribsnių.

GAMINIMAS:

Orkaitę įkaitinkite iki 180 laipsnių. Slyvas perpjaukite pusiau, pašalinkite kauliukus. Keturis 175 ml talpos keraminius kepimo indelius pridėkite slyvų. Dubenyje sumaišykite miltus, cukrų, druską ir muskatą.

Sutarkuokite sviestą, sudėkite į miltų mišinį ir pirštais maigykite iki trupinių. Sumaišius su traiškytais kukurūzų dribsniais užberkite ant slyvų. Šaukite į orkaitę ir kepkite apie 40 minučių. Pyragą tiekite šiltą.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668