Originalusis Genujos pestas receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Originalusis Genujos pestas


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

70 g bazilikų lapų,
50 g pamidžano sūrio,
10 g pekorino sūrio,
3 skiltelių česnako,
2 šaukštų šviežių kedrinių pinijų,
žiupsnio rupios druskos,
3 šaukštų tyro alyvuogių aliejaus.

GAMINIMAS:

Nuskainiokite bazilikų lapelius, nuplaukite. Sudėkite visus ingredientus, išskyrus česnakus ir aliejų, į elektrinę trintuvę ir trinkite pasirinkus mažiausią greitį. Česnakus sutrinkite atskirai ir sudėkite į bendrą masę tik beveik pabaigus gaminti padažą. Įpilkite šiek tiek alyvuogių aliejaus.

Jei ketinate padažą trinti rankomis, laikykitės šios ingredientų trynimo tvarkos: iš pradžių specialiame inde sutrinkite česnakus, paskui sumeskite kedrines pinijas ir trinkite toliau. Suberkite bazilikų lapelius, druską ir lėtai trinkite, kol gausite vientisą masę. Sudėkite tarkuotus sūrius, aliejų ir dar šiek tiek patrinkite.

Italai teigia, kad su Genujos pestu tinka tiek ilgi, tiek trumpi makaronai, pavyzdžiui, drugelių formos ar spagečiai. Šaldytuve galima laikyti 2-3 dienas.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668