Migdolų sūris receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Migdolų sūris


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

260 g migdolų,
3 kapsulės probiotikų,
skiltelė česnako,
10 ml alyvuogių aliejaus,
30 ml citrinų sulčių,
žiupsnelis druskos,
vandens mirkyti.

GAMINIMAS:

Migdolus 9 val. mirkykite vandenyje. Nulupkite odeles. Riešutus suberkite į maisto smulkintuvą, užpilkite vandeniu, kad apsemtų, įdėkite probiotikų. Lėtai malkite. Sukrėskite sumaltą masę į sūrmaišį.

Įdėkite į indą ir laikykite šiltai (geriausiai sūris fermentuojasi 42 laipsnių temperatūroje) apie 10 val. Į susifermentavusią migdolų masę įmaišykite smulkintą česnaką, alyvuogių aliejų ir citrinų sultis. Masę suspauskite, paslėkite ir laikykite šaldytuve. Po 9 val. galite vartoti.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668