Australiškos skrudintos bulvytės receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Australiškos skrudintos bulvytės


INGREDIENTAI:

1 kg didelių bulvių,
aliejaus.


GAMINIMAS:

Australiškas bulvytes reikia pradėti ruošti iš vakaro. Bulves supjaustykite storomis 1.5 cm juostelėmis, sudėkite į puodą su šaltu vandeniu ir užvirkite. Tada vandenį nupilkite, o bulves nusausinkite ir paskleiskite ant padėklo.

Padėklą su bulvytėmis 6-12 val. laikykite šaldytuve. Puode įkaitinkite aliejų iki 190 - 200 laipsnių, dėkite bulvytes ir kepkite vos 1-2 minutes.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668