Sorų košė su razinomis ir abrikosais receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sorų košė su razinomis ir abrikosais


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

Stiklinė sorų kruopų,
1 l pieno (3.2 proc.),
50-60 g sviesto,
šaukštelis druskos,
razinų,
džiovintų abrikosų,
cukraus.

GAMINIMAS:

Nuplaukite sorų kruopas ir užpilkite karštu vandeniu. Razinas ir džiovintus abrikosus taip pat pamirkykite vandenyje. Pieną sumaišykite su cukrumi ir druska. Tada nuo sorų nupilkite vandenį, nuspauskite išmirkytus abrikosus ir razinas, smulkiai supjaustykite ir sumaišykite su soromis.

Sudėkite šią masę į karščiui atsparų indą ir užpilkite pienu. Ant viršaus (tiesiai į pieną) sudėkite gabaliukais supjaustytą sviestą. Indą pašaukite į iki 190 laipsnių temperatūros įkaitintą orkaitę 1.5 valandos. Kai sorų košė parus ir pradės atšokti nuo indo sienelių, orkaitę išjunkite ir palikite joje košę dar 15 minučių.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668