Paryžietiška kiaušinienė receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Paryžietiška kiaušinienė


INGREDIENTAI:

8 kiaušiniai,
300 g šparagų,
200 g grietinės,
50 g aliejaus,
4 keptos batono riekelės,
druskos,
pipirų.


GAMINIMAS:

Į puodą įpilti pusę porcijos aliejaus, šparagus surišti į ryšulėlį (kad šie verdami neišplauktų į paviršių) ir virti aliejuje ant silpnos ugnies. Kiaušinius truputį suplakti, pridėti grietinės, gerai išmaišyti, įberti druskos ir pipirų. Likusį aliejų pašildyti ant silpnos ugnies puode su storu dugnu, įpilti į jį kiaušinius su grietine. Kepti po truputį, nuolat maišant. Kai masė pradės tirštėti, įdėti šparagus ir kepti toliau, kol masė taps panaši į tirštą grietinę. Tuomet kiaušinienę sudėti ant paskrudinto batono riekelių ir patiekti ant stalo.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668