Paskrudintos kriaušės su šonine receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Paskrudintos kriaušės su šonine


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

Sultingos, tvirtos kriaušės,
plonai pjaustytos parūkytos šoninės,
citrinos sulčių,
bruknių uogienės,
balzamo acto (nebūtinai).

GAMINIMAS:

Kriaušės turi būti tvirtos ir sultingos, nesirinkite mėsingų, nes kepant jos subyrės. Kriaušes nuplaukite, nusausinkite ir supjaustykite ketvirčiais. Išimkite sėklas, pašalinkite kotelį, apšlakstykite šviežiai spaustos citrinos sultimis (tiek, kad padengtų viršų).

Plonai pjaustytą šoninę apvyniokite aplink kriaušių skilteles ir pakepinkite įkaitintoje keptuvėje, galima dėti keletai minučių į orkaitę, įjungus grilio funkciją. Patiekite su bruknių uogiene. Galima pašlakstyti balzamo actu, o dar geriau balzamo kremu arba kepintais riešutais.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668