Agurkų sriuba (Darja Doncova - Rusija) receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!



Agurkų sriuba (Darja Doncova - Rusija)


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

500 g jautienos inkstų,
2 rauginti agurkai,
1 svogūnas,
1 poras,
3-4 bulvės,
1 morka.

GAMINIMAS:

Nuo inkstų nulupkite plėvelę, perpjaukite į dvi-tris dalis, gerai nuplaukite ir valandai pamerkite. Po to vandenį nupilkite, užpilkite naujo, užvirinkite, nupilkite, puodą vėl pripilkite ir virkite apie valandą.

Po to sudėkite daržoves, raugintus agurkus ir virkite dar apie dešimt penkiolika minučių. Kad sriuba būtų aštresnė, baigiant virti įpilkite sūrimo. Sūdykite ir pomidorų tyrės dėkite pagal skonį.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668