Mieliniai ryžių blynai receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Mieliniai ryžių blynai


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

400 g ryžių,
1,5 l pieno,
4 kiaušiniai,
400 g miltų,
100 g sviesto,
50 g mielių,
truputis cukraus,
druskos,
aliejaus.

GAMINIMAS:

1 litre pieno išvirkite ryžius. Ryžių košę pertrinkite per tinklelį, įberkite miltus ir pilkite likusį pieną, kol gausite vidutinio tirštumo tešlą. Mieles ištrinkite su cukrumi ir įmaišykite į tešlą. Tešlą kildinkite šiltoje vietoje apie 1 val.

Kiaušinių trynius ištrinkite su sviestu, o baltymus išplakite iki standžių putų. Kai tešla pakils, įmaišykite kiaušinių trynius su sviestu ir išplaktus baltymus, įberkite druskos. Tešlą dar kartą kildinkite. Blynus kepkite įkaitintame aliejuje.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668