Blynai su troškintais kopūstais receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Blynai su troškintais kopūstais


INGREDIENTAI:

B l y n e l i a m s:
80 g miltų,
100 ml pieno,
1 kiaušinis,
1 trynys,
100 ml vandens,
truputis druskos.

T r o š k i n i u i:
1 nedidelis kopūstas,
60 g taukų,
truputis cukraus,
pipirų.


GAMINIMAS:

Kopūstą supjaustykite, pabarstykite druska, gerai išmaišykite ir laikykite, kol išsiskirs skystis. Į keptuvę sudėkite riebalus, įkaitinkite ir įberkite truputį cukraus, kad riebalai taptų rusvi. Tada rankomis nuspauskite kopūstus ir sudėkite juos į kaitinamus riebalus.

Kopūstus pabarstykite pipirais ir troškinkite, kol taps rusvi. Blyneliams paruoškite tešlą iš nurodytų produktų. Į ją sudėkite troškintus kopūstus, gerai išmaišykite ir kepkite blynus. Jei tešla išeina per tiršta, galima įpilti truputį pieno.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668