Špinatų fondiu receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Špinatų fondiu


INGREDIENTAI:

250 ml baltojo vyno,
230 g tarkuoto čederio sūrio,
200 g tarkuoto goudos sūrio,
250 g kreminio sūrio,
350 g smulkintų špinatų,
50 g smulkintų šviežių svogūno laiškų,
1/2 šaukštelio maltų garstyčių,
maltų juodųjų pipirų,
druskos.


GAMINIMAS:

Vidutinio dydžio padažinėje keptuvėje ant vidutinės kaitros sumaišykite baltąjį vyną ir sūrius. Kaitinkite dažnai pamaišydami, kol išsilydys-apie 10 min. Įmaišykite svogūnus, špinatus, sausas garstyčias, druską ir juoduosius pipirus.

Toliau virkite, kol visi komponentai gerai susimaišys. Perpilkite mišinį į fondiu puodą ir laikykite ant ugnies, kad viso valgymo metu būtų karštas. Mokymui patiekite mėgstamus makaronus, virtas daržoves ar duonos lazdeles.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668