Karštos vištienos salotos receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Karštos vištienos salotos


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

S a l o t o m s:
1 vištos krūtinėlės, supjaustytos juostelėmis,
salotų lapų,
1 avokado, nulupto ir supjaustyto griežinėliais,
1 mango, nulupto ir supjaustyto griežinėliais,
4 šaukštų romo.

M a r i n a t u i:
2 šaukštų aliejaus,
2 šaukštų citrinų sulčių,
2 šaukštų balzaminio acto,
2 česnako išspaustų skiltelių,
1 šaukštelio paprikų miltelių,
1 raudonos aitriosios paprikos (smulkiai sukapotos),
1/2 šaukštelio maltų kuminų (Romos kmynų),
druskos.

GAMINIMAS:

Sumaišykite marinato produktus, užpilkite ant vištienos, išmaišykite ir uždengtus kelias minutes marinuokite. Salotų lapus išdėliokite lėkštėje, ant viršaus gražiai sudėliokite avokado ir mango griežinėlius. Keptuvėje įkaitinkite aliejų ir sudėkite vištienos gabaliukus kartu su marinatu.

Kepkite ant karštos ugnies nuolat maišydami 5-6 min., kol gražiai iš visų pusių apkeps. Iškepusias vištienos gabaliukus išgriebkite ir išdėliokite ant avokadų ir mango. Keptuvę vėl dėkite ant ugnies ir supilkite romą. Pakaitinkite 1 min. Padažu apšlakstykite salotas.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668