Sūrio kamuolėliai receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sūrio kamuolėliai


INGREDIENTAI:

500 g kamambero sūrio,
100 g sviesto,
1 svogūno,
30 g smulkintų riešutų,
"Pumpernickel" (vokiškos) duonos kriaukšlės,
pluoštelio svogūnų laiškų,
po 3 šakeles petražolių,
krapų,
2 šaukštelių saldžiosios paprikos miltelių,
2 šaukštelių kario miltelių.


GAMINIMAS:

Smulkiais kubeliais supjaustytą kamambero sūrį maišikliu sutrinkite su minkštu sviestu. Suberkite smulkiai supjaustytą svogūną ir gautą kremą pusvalandžiui padėkite į šaldytuvą. Sausoje keptuvėje paskrudinkite riešutus.

Susmulkinkite nuplautus svogūnų laiškus, petražoles ir krapus. Sutrupinkite duonos kriaukšlę. Iš atšalusio sūrio masės suformuokite 45 kamuolėlius, apvoliokite žalūmynuose, riešutuose, duonos trupinėliuose, paprikos arba kario milteliuose. Kiekvieną kamuolėlį atsargiai įdėkite į konditerinį popierinį krepšelį.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668