Marcipaniniai skanėstai receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Marcipaniniai skanėstai


INGREDIENTAI:

400 g konditerinės marcipanų masės,
80 g kapotų graikinių riešutų,
20 ml romo,
400 g juodojo šokolado,
40 graikinių riešutų puselių.


GAMINIMAS:

Marcipanų masę suminkykite su romu ir kapotais riešutais, iškočiokite maždaug 1 cm storio lakštą ir supjaustykite 2x3 cm dydžio stačiakampiais gabalėliais. Šokoladą ištirpdykite šilto vandens vonelėje.

Kiekvieną marcipanų masės gabalėlį pasmeigę šakute panardinkite į šokoladą ir padėkite ant grotelių, kad nuvarvėtų. Puoškite riešutų puselėmis, kol šokoladas dar nesustingęs. Laikykite šaldytuve.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668