Sūdytų lašišų ritinėliai su krevetėmis ir putpelių kiaušiniais receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sūdytų lašišų ritinėliai su krevetėmis ir putpelių kiaušiniais


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

70 g lašišų filė be odos,
30 g krevečių,
3 putpelių kiaušinukų,
10 g raudonųjų ikrų,
20 g majonezo,
10 g delikatesinių ir
aštrių garstyčių,
5 ml citrinų sulčių,
druskos,
pipirų.

GAMINIMAS:

Paruoškite padažą: sumaišykite majonezą, garstyčias, citrinų sultis, įberkite druskos ir pipirų. Įtrinkite lašišų filė druska, pipirais ir tegu pastovi maždaug 6 valandas. Krevetes atšildykite ir užpilkite citrinų sultimis.

Filė supjaustykite plonomis juostelėmis, uždėkite krevečių ir susukite ritinėlius. Putpelių kiaušinius išvirkite, perpjaukite pusiau ir ant viršaus uždėkite ikrų.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668