Gaivi citrininė gira receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Gaivi citrininė gira


INGREDIENTAI:

(4 porcijos)
1 l vandens,
250 g medaus,
2 citrinų,
0,5 šaukštelio sausų mielių (arba 6 g šviežių mielių).


GAMINIMAS:

Kambario temperatūros virintame vandenyje išmaišykite mieles-gausite drumstą skystį. Įmaišykite pusę skysto medaus, citrinų sultis (iš vienos citrinos išsispaudžia maždaug 50 ml). Paruoštą skystį uždenkite ir kambario temperatūroje laikykite 12 val.

Įmaišykite likusį skystą medų, vėl uždenkite ir laikykite vėsioje vietoje 2-3 dienas. Galite patiekti burbuliuojantį gėrimą. Jei jo lieka, laikykite šaldytuve.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668