Tortas "Žiemos rožė" receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Tortas "Žiemos rožė"


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

8-10 porcijų)
100 g sviesto (tirpinto),
1 stiklinės cukraus,
2 šaukštų rožių lapelių uogienės (tinka erškėtuogių marmeladas),
1 šaukšto brendžio,
3 kiaušinių,
1 pakelio kepimo miltelių (gali būti 2 šaukšteliai valgomosios sodos),
3,5 stiklinių miltų.

K r e m u i:
200 g sviesto,
300 g riebios tirštos grietinės,
300 g virto koncentruoto pieno (su cukrumi, gali būti kremas "Rududu").

P a p u o š i m u i:
100 g marcipanų masės,
valgomųjų dažų (raudonų, žalių).

GAMINIMAS:

Į skystą sviestą (arba margariną) sudėkite cukrų, rožių lapelių uogienę, išmaišykite. Supilkite plaktus kiaušinius, brendį. Suberkite kepimo miltelius, po truputį-miltus ir užmaišykite nekietą tešlą. Ją suvyniokite į maistinę plėvelę ir padėkite 1 val. į šaldytuvą.

Tešlą padalykite į 8 dalis, jas plonai iškočiokite, suformuokite skridinius (apibrėžkite peiliu aplink plačią lėkštę). Po vieną iškepkite orkaitėje (kepkite neilgai, nes skridiniai turi būti ploni). Tešlos nuopjovas taip pat iškepkite orkaitėje ir sutrupinkite.

Kremas: išplakite minkštą sviestą su sutirštintu pienu, sudėkite grietinę ir darsyk gerai išplakite. Papločius dėkite vieną ant kito pertepdami kremu. Juo aptepkite ir trupiniais apibarstykite torto šonus. Viršų papuoškite pagal fantaziją: galima iš marcipanų masės suformuokite roželes, ornamentuoti skystu šokoladu. Šaldykite šaldytuve 6 val. Prieš pjaustant 30 min. palaikykite kambario temperatūroje.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668