Kakaviniai vingiuočiai receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kakaviniai vingiuočiai


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

(50 vnt.)
250 g miltų,
250 g sviesto,
100 g miltinio cukraus,
2 kiaušinių baltymų,
30 g kakavos miltelių,
žiupsnelio druskos.

GAMINIMAS:

Persijokite miltus su kakavos milteliais. Dubenėlyje išplakite minkštą sviestą su miltiniu cukrumi. Suplakite iki standžių putų kiaušinių baltymus su žiupsneliu druskos. Sumaišykite miltų ir kakavos mišiniu su išplaktu sviestu, sudėkite išplaktus iki standžių putų baltymus ir kruopščiai išmaišykite tešlą.

Ją dėkite į konditerinį maišelį ir ant kepimo popieriumi išklotos skardos išspauskite vingiuočius. Pašaukite į orkaitę, įkaitintą iki 200 laipsnių. Kepkite 12-15 min. Ataušinkite ir patiekite.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668