Kopūstų sriuba su tešlos dangteliu receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kopūstų sriuba su tešlos dangteliu


INGREDIENTAI:

Kopūstų s r i u b a i:
1,5 l vandens,
600 g ėriukų šonkaulių,
500 g jautienos,
1 nedidelis kopūstas,
1 morka,
2 bulvės,
1/2 svogūno,
truputis aliejaus,
mėgstamų prieskonių,
druskos,
krapų.

T e š l a i:
3 kiaušinių,
1 stiklinės miltų,
truputis druskos,
vandens.


GAMINIMAS:

Iš ėriukų šonkaulių, jautienos ir vandens išvirkite sultinį. Į jį įberkite truputį druskos bei kitų mėgstamų prieskonių. Virdami būtinai kruopščiai nugraibykite putas. Sultinį perkoškite. Į jį sudėkite supjaustytas bulves ir virkite ant nedidelės ugnies.

Atskirai su trupučiu aliejaus patroškinkite sutarkuotas morkas su svogūnais ir sudėkite į verdantį sultinį. Šonkauliukus supjaustykite po kauliuką arba du kauliukus ir sudėkite į molinius karščiui atsparius dubenėlius.

Ant viršaus išdėliokite smulkiai supjaustytą kopūstą. Užpilkite mėsos sultiniu su daržovėmis. Iš 2 kiaušinių, miltų ir vandens suminkykite gana kietą tešlą. Ją padalinkite į tiek lygių dalių, kiek yra dubenėlių. Iškočiokite paplotėlius, truputėlį didesnio skersmens nei dubenėlių viršus. Sriubą pabarstykite krapais ir dubenėlius apklijuokite tešlos dangteliais.

Viršų patepkite kiaušinio plakiniu ir dubenėlius 30 min. įstatykite į 180 laipsnių temperatūros orkaitę. Jei reikia, po 12 minučių galite pakartotinai patepti tešlos dangtelių viršų kiaušinio plakiniu.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668