Daržovių užkandžiai "Friežinėliai" receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Daržovių užkandžiai "Friežinėliai"


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

(3 porcijoms)
2 pomidorų,
2 nedidelių žalių saldžiųjų paprikų,
150 g fermentinio sūrio,
6 juodųjų alyvuogių.

GAMINIMAS:

Daržoves nuplaukite. Nestorais griežinėliais supjaustykite sūrį. Išimkite paprikų sėkleles, vidines pertvarėles ir supjaustykite išilgai plačiomis skiltimis. Pomidorus taip pat supjaustykite išilgai plačiomis skiltimis.

Iš paprikų, sūrio, pomidorų ir alyvuogių suformuokite kąsnelius, įmituojančius arbūzo griežinius-taip, kaip parodyta nuotraukoje. Susmeikite dantų krapštukus, kad kąsneliai neiširtų.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668