Daržovių užkandžiai "Friežinėliai" receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Daržovių užkandžiai "Friežinėliai"


INGREDIENTAI:

(3 porcijoms)
2 pomidorų,
2 nedidelių žalių saldžiųjų paprikų,
150 g fermentinio sūrio,
6 juodųjų alyvuogių.


GAMINIMAS:

Daržoves nuplaukite. Nestorais griežinėliais supjaustykite sūrį. Išimkite paprikų sėkleles, vidines pertvarėles ir supjaustykite išilgai plačiomis skiltimis. Pomidorus taip pat supjaustykite išilgai plačiomis skiltimis.

Iš paprikų, sūrio, pomidorų ir alyvuogių suformuokite kąsnelius, įmituojančius arbūzo griežinius-taip, kaip parodyta nuotraukoje. Susmeikite dantų krapštukus, kad kąsneliai neiširtų.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668