Humusas (avinžirnių užtepas) receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Humusas (avinžirnių užtepas)


Recepto įvertinimas:4 balai4 balai4 balai4 balai


INGREDIENTAI:

200 g sausų avinžirnių,
2 šaukštų sezamų sėklų pastos Tahini,
pusės citrinos sulčių,
nubraukto šaukštelio druskos,
150 ml avinžirnių nuoviro,
3 šaukštų alyvuogių aliejaus,
skrudintų kedro riešutų (nebūtinai),
1,5 šaukštelio sumalto kmyninio kumino,
alyvuogių aliejaus ir
saldžiosios paprikos miltelių užtepui puošti.

GAMINIMAS:

Avinžirnius užmerkite prieš parą iki ruošimo. Nupilkite vandenį, kuriame mirko avinžirniai, avinžirnius perplaukite. Sudėkite į puodą, užpilkite vandeniu, kad apsemtų, pasūdykite ir virkite, kol suminkštės. Išvirusius avinžirnius nukoškite, ataušinkite, tačiau nuoviro neišpilkite.

Sudėkite visus išvardintus produktus į virtuvinį kombainą ir sutrinkite iki vientisos masės. Atidėtu nuoviru galite reguliuoti masės konsistenciją. Padėkite inde pabarstytą raudonosios paprikos milteliais, aplietą alyvuogių aliejumi.

Humusas skaniausias išlaikytas šaldytuve per naktį. Valgomas su duona, traškučiais ir šviežiomis daržovėmis arba kaip padažas ar priedas prie kitų patiekalų. Jei neturite Tagiti pastos, gaminant humusą sutrinkite didesnį kiekį sezamų sėklų. Vietoje virtų avinžirnių galite naudoti konservuotus.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668