Pyragėliai Rastegai (Rusija) receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Pyragėliai Rastegai (Rusija)


Recepto įvertinimas:1 balas


INGREDIENTAI:

T e š l a i:
265 g miltų ir
1 šaukšto miltų,
110 g sviesto,
1 kiaušinio,
0,5 stiklinės vandens.

Į d a r u i:
300 g maltos jautienos,
1-2 svogūnų,
druskos,
pipirų,
aliejaus.

GAMINIMAS:

Svogūnus supjaustykite, apkepkite aliejuje, atvėsinkite, sumaišykite su mėsa, įberkite druskos, pipirų, išmaišykite.Paruoškite sluoksniuotą tešlą. Į dubenį supilkite vandenį, įmuškite kiaušinį, suberkite miltus, įberkite druskos. Išminkykite vienalytę tešlą, palikite 20-30 min., kad išbrinktų baltymai.

Sviestą supjaustykite gabaliukais, sudėkite į dubenį, įberkite šaukštą miltų ir išmaišykite. Iš sviesto masės padarykite 2 cm storio stačiakampius ir padėkite į šaldiklį atvėsti iki 12-14 laipsnių. Tešlos sluoksniavimas: iš tešlos iškočiokite 2-2,5 cm storio stačiakampį, ant jo išdėliokite sviestą.

Tešlą perlenkite pusiau, vėl iškočiokite, sulankstykite keturgubai, vėl iškočiokite, vėl sulankstykite keturgubai. Padėkite tešlą 30-40 min. į šaldytuvą. Tuomet vėl iškočiokite, sulenkite keturgubai ir vėl atvėsinkite. Iš paruoštos tešlos iškočiokite 1,5-2 cm storio paplotį, formele ar stikline išpjaukite paplotėlius.

Į kiekvieno vidurį dėkite faršo, kraštus sugnybkite, kad gautųsi lyg "laiveliai". Pyragėlius dėkite į riebalais pateptą skardą, aptepkite kiaušinio plakiniu ir kepkite 230 laipsnių orkaitėje.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668