Duonkukuliai receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Duonkukuliai


INGREDIENTAI:

1 kg užminkytos duonos tešlos,
150 g lašinių,
0,5 stiklinės grietinės,
2 svogūnų,
druskos.


GAMINIMAS:

Užminkytą duoninę tešlą kabinkite šaukštu (pamirkytu vandenyje) ir leiskite tešlos kukulius į pasūdytą verdantį vandenį. Kai kukuliukai išvirs, išgriebkite juos ir užpilkite padažu. Mažais gabaliukais pjaustytus lašinius paspirginkite kartu su smulkiai pjaustytais svogūnais,

Pridėkite grietinės ir pakaitinkite. Patiekdami karštus duonkukulius užpilkite padažu arba tirpytu sviestu. Duonkukulius virkite tada, kai užminkėte tešlą ir ruošiatės kepti duoną-nereikės specialiai gaminti tešlos.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668