Šiupinys-tradicinis žemaičių valgis receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Šiupinys-tradicinis žemaičių valgis


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

0,5 kg neriebios kiaulienos,
po pusę stiklinės perlinių kruopų,
žirnių,
pupelių,
0,5 kg bulvių,
2-3 svogūnų,
prieskonių (pipirų, lauro lapelių, kalendrų),
1 šaukšto aliejaus,
druskos.

GAMINIMAS:

Į puodą dėkite kruopas, žirnius, pupeles, aliejuje pakepintus svogūnus, įpilkite 2-3 l vandens ir užvirinkite. Sudėkite mėsą, prieskonių, druskos ir virkite, kol suminkštės mėsa. Tada ją išimkite, į sultinį sukrėskite tarkuotas kiek nuspaustas bulves.

Mediniu šaukštu maišydami virkite tarkę. Gatavą šiupinį supilkite į molinį dubenį, viduryje padarykite duobutę, į ją sudėkite supjaustytus kiaulienos gabalėlius.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668