Keptas kumpis receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Keptas kumpis


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

2-3 kg kiaulienos kumpio.

S l y v ų aptepui:
1 puodelio slyvų džemo,
0,5 šaukšto krakmolo,
0,25 šaukštelio penkių prieskonių mišinio,
0,25 šaukštelio maltų raudonųjų pipirų.

S p a n g u o l i ų aptepui:
350 g spanguolių sulčių koncentrato,
3 šaukštų garstyčių,
2 šaukštų rudojo cukraus,
2 šaukštų citrinų sulčių,
2 šaukštų krakmolo,
0,25 šaukštelio maltų gvazdikėlių.

GAMINIMAS:

Įdėkite kumpį į negilią kepimo skardą. Jei norite, kumpio viršuje peiliu skersai galite įpjauti 0,5 cm gylio įpjovas. Kepkite iki 160 laipsnių įkaitintoje orkaitėje 1,25-2,5 val. Likus kepti 15 min. patepkite kumpį pasirinktu aptepu. Pakaitinkite likusį aptepą ir patiekite su kumpiu.

Galite patiekti su virtomis bulvėmis, garuose troškintomis morkomis ir žirneliais. Penkių prieskonių slyvų aptepas: į nedidelį indą sumaišykite 1 puodelį slyvų džemo, 1/2 šaukšto krakmolo, 1/4 šaukštelio penkių prieskonių mišinio ir 1/8 šaukštelio maltų raudonųjų pipirų. Įmaišykite 2 šaukštus sojų padažo ir 1 šaukštą acto. Virkite maišydami, kol pradės burbuliuoti.

Tada virkite maišydami dar 2 min. Išeiga: 1 puodelis. Spanguolių aptepas: į nedidelį indą sumaišykite 350 g šaldytų spanguolių koncentrato (atšildyto), 3 šaukštus garstyčių, 2 šaukštus rudojo cukraus, 2 šaukštus citrinų sulčių, 2 šaukštelius krakmolo ir 1/4 šaukšto maltų gvazdikėlių. Virkite maišydami, kol mišinys sutirštės ir pradės burbuliuoti, tada dar pavirkite 2 min.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668